من به داستانها باور دارم

داستانهایی که می دانی داستانند و برای همین است که شیرینند

من باور دارم که هیچ چیز هیچ وقت آنقدر ها واقعی نیست

من باور دارم مرز بین واقعیت و درک من و تو روشن نیست

من به داستانها باور دارم و به تخیل و ...

من به فکر انسان باور دارم چه آن زمان که تخیل میکند و چه آنزمان که علم را کشف می کند

/ 7 نظر / 13 بازدید
sohrabsaa

سلام. راستش این اولین وبلاگیه که اینقدر برای خوندن مطالبش توش موندم آخه زیاد نوشته های وبلاگها برام جالب نیس. اینم شاید به این خاطره که وضوع وبلاگت برام جذابه آخه خیلی دوست دارم بدونم که جایی که تو هستی چقدر فرق میکنه با ایران. بیشتر از خودت بنویس. چه رشته ای خوندی؟ چی شد که مهاجرت کردی؟ خلاصه که بگو از خودت بگو. این طولانی ترین نظریه که تا به حال برای کسی نوشتم dargolestane.persianblog.ir

نیاز

سلام نیلوفر جان من ازخوانندگان مشتاق اما خاموش شما هستم . هرموقع که کبوترهای خیابان ملاصدرا رو میبینم یاد تو می کنم هنوز هم بعضی روزها آزادانه پرواز میکنن. همه چیز تو ملاصدرا همونطوریه که چند سال قبل بود تنها فرقش اینه که دیگه جای پارک پیدا نمیشه.راستی تمام پست هاتو در مدت کوتاهی خوندم بهت تبریک میگم به خاطر استقامت شجاعت وجسور بودنت.امیدوارم همیشه موفق باشی.

فریده

مرز بین درک من و درک تو( من و توی سطر چهار) مشخص است یا نه؟[گل][گل][گل]

پیام

وب قشنگی داری...[گل] اگه دوست داشتی پیش منم بیا[گل]

مریم

سلام نیلوفر عزیز به باور من تمام زندگیمان داستانی است که خود از قبل انتخاب کرده ایم و تمامی کلیات و جزئیات طوری نوشته شده که ما در زمینه هایی که نیاز داریم درس بیاموزیم.هر وقت به صحنه های سخت فیلم زندگیم میرسم به خودم میگم بازی سخت شده بازیگر مهارت خودت را نشون بده.زندگی را بسیار دوست دارم چون در طولش خیلی رشد کرده ام. و به باورهای ارزشمندی رسیده ام.

حمیدی

سلام خواهرم الان کجایی اگر اشکال ندارد بگویید مطالب در باره آمریکا را خواندم جالب بود اطلاعات عمومی خوبی بود تو که در علم خود زبون باشی عارف کردگار چون باشی ای میان چاه ظلمت مانده مبتلای حبس محنت مانده خویش را زین چاه ظلمانی برآر سر زاوج عرش رحمانی برآر پیامبر (ص) فرمودند خداوند بیامرزد کسی را که خود را بشناسدو بداند که از کجا آمده ، در کجاست،و به کجا می رود؟

علی حاجی پور

به یک آدم ، یک نوشته یا یک عقیده آن قدر دل نبند که وقتی شکست ؛ باورت هم ترک برداره !